Neparasti, naudas piesaistīšanas veidi

Neparasti, naudas piesaistīšanas veidi

Jūs gribat būt bagāts un dzīvot bez raizēm, bet jūsu nauda kūst kā sniegs pavasarī un jums tās regulāri trūkst? Jūs bieži domājat, kāpēc tas tā notiek? Jūs ekonomējat kur vien varat, lai sakrātu kaut vai nelielu naudas summu, bet jums nekas nesanāk? Rodas jautājums, kā piesaistīt naudu?
Te nevar vainot jūs, tāpēc, ka naudai piemīt mistiskas spējas doties pie tiem, kas tai labāk patīk. Kas jādara, lai tieši jūs, kļūtu par naudas mīluli? Tieši par to būs runa šajā rakstā.

Naudu var piesaistīt ar domu spēku

Pirmais veids, varam teikt arī pats galvenais, ir naudas piesaistīšana ar domu spēku. Izrādās, ka ļoti svarīgi ir pareizi par naudu domāt un runāt. Atcerieties, kā jūs jutāties tad, kad jūsu naudas maks bija pilns piebāzts ar naudu…Jūs taču priecājāties un sajutāties ka brīvs cilvēks. Bet, tiklīdz, jūsu maciņš kļuva tukšs un jūsu situācija sāka pasliktināties, tā jūs uzreiz sākāt sūtīt negatīvas domas naudai, domāt un runāt par to slikti.

Naudu var piesaistīt ar pozitīvu attieksmi

Nauda tā ir substance, kas eksistē visos līmeņos un realitātēs un mūsu smadzenes ir iekārtotas tā, ka tās var materializēt visu, par ko mēs domājam. Tieši tāpēc, kad labs cilvēks sūta pie velniem savu godīgi nopelnīto naudu mikrolån 5000, tās viņam izrādās katastrofāli maz, bet tas, kam nauda tie sūtīta, paliek aizvien bagātāks un bagātāks. Tieši tas pats notiek, ja cilvēks pret naudu ir vienaldzīgs vai arī nezina, ko no tās grib.

Naudu var piesaistīt ar mīlestību

Zinoši cilvēki, tādu situāciju iesaka mainīt sekojošā veidā: dažas dienas jums vajadzēs izpildīt vienkāršu rituālu, kurš ļaus jums un naudai, iemīlēt vienam otru. Lai veiktu rituālu, jums būs nepieciešamas vidēja nomināla naudas zīmes un dažas, brīva laika minūtes. (informācija no http://www.penge247.dk/lan-med-nemid/)
Ērti iekārtojieties istabā, kurā neviens jums netraucēs un atslābinieties. Paņemiet rokās naudas zīmi un vienkārši skatieties uz to, tad iedomājieties sevi tās vietā un otrādi. Tas ļauj jums pēc iespējas vairāk satuvoties ar naudu un labāk iepazīt vienam otru.
Tagad, jūs zināt pašus galvenos noslēpumus, kā piesaistīt naudu, tāpēc varam pāriet pie papildus metodēm, kas palīdzēs naudai atrast ceļu tieši pie jums.
Naudu var piesaistīt ar zīmju palīdzību
Ne mazāk svarīga loma, naudas piesaistīšanā, ir tās uzglabāšanas vietai. Runa šobrīd nav par bankām. Daudzi no jums, droši vien zina, ka naudu vislabāk uzglabāt ir zem sliekšņa un virtuvē. Protams, ka naudu nevajag turēt pie ieejas durvīm un uz virtuves galda. Lai iezīmētu vietu, nolieciet zem grīdas paklājiņa monētu, tas pastiprinās signālu. Monētu var novietot arī ledusskapī, ja atzīmēsiet abas vietas, nekas ļauns nenotiks.

Naudu pie naudas

Ja esat saņēmis naudu un ielicis to makā, to nedrīkst uzreiz tērēt. Naudai vajag atrasties makā, vismaz vienu diennakti un tikai pēc tam doties pie citiem lietotājiem. Saka, ka nauda vienmēr atgriežas tur, kur tai ir labi.